Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Inžinierske práce na systémoch kontroly v EMO zabezpečí PPA Controll

Verejné obstarávanie sa uskutočnilo formou rokovacieho konania bez výzvy na súťaž, pretože práce môže z technických dôvodov kvalifikovane poskytnúť len dodávateľ PPA Controll, a.s. Spoločnosť totiž spracovávala projekty rovnakého rozsahu pri výstavbe a rozsiahlych rekonštrukciách všetkých blokov oboch jadrových elektrární nachádzajúcich sa na území SR. Firma trvalo pôsobí na blokoch EMO 1 a 2 a teda detailne pozná stavbu, technológiu, väzby a projekčné princípy.

PPA Controll, a.s., Bratislava sa zaoberá riešeniami v oblasti silnoprúdu, prístrojovej a riadiacej techniky, riadiacich a bezpečnostných systémov, protipožiarnej ochrany, kabelážií a počítačových sietí.

SE, a. s., Bratislava sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a druhým najväčším výrobcom elektriny v strednej a východnej Európe. Po ukončení privatizácie v apríli 2006 Enel S.p.A. kontroluje 66 % spoločnosti a zvyšných 34 % vlastní Fond národného majetku (FNM) SR, ktorého akcionárske práva vykonáva Ministerstvo hospodárstva a výstavby SR.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.