Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Dalkia na Slovensku bude pôsobiť pod názvom Veolia Energia

„Zmena akcionárskej štruktúry a integrácia aktivít Dalkie na Slovensku do skupiny Veolia nám otvára ešte väčšie možnosti spolupráce s ostatnými divíziami skupiny v oblastiach vodného a odpadového hospodárstva,“ povedal v tejto súvislosti generálny riaditeľ Veolia Energia na Slovensku Miroslav Kot.

Skupina Veolia zabezpečuje energetické služby a dodáva teplo pre 2,4 milióna domácností na celom svete a prevádzkuje 76.000 energetických zariadení. Na Slovensku Veolia Energia zabezpečuje dodávku tepla a teplej vody pre viac ako 98.000 domácností v 27 mestách a obciach, medzi ktoré patria Bratislava, Senec, Vráble, Vrbové, Žiar nad Hronom, Brezno, Lučenec, Poprad, Košice, Kráľovský Chlmec a ďalšie. Veolia Energia poskytuje tiež podporné služby pre 59 priemyselných klientov a úspešne rozvíja projekty energetickej efektívnosti. Veolia Energia zamestnáva na Slovensku 821 pracovníkov.

Copyright © TASR 2015

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.