Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

ENERGIA: Bratislavská teplárenská znížila cenu tepla na rok 2017 o 2,1 percenta

Cena tepla je tvorená dvoma zložkami, a to variabilnou a fixnou. Pri variabilnej zložke sú zahrnuté priame náklady na palivo, energie potrebné na výrobu a distribúciu tepla a časť nákladov na nákup tepla. Pri fixnej sú najmä náklady na opravy a investície do tepelno-technologických zariadení, zákonné prehliadky a náklady súvisiace s výrobou a distribúciou tepla. Do tejto zložky taktiež vstupujú fixné náklady na nákup tepla z externých zdrojov.

Spoločnosť zabezpečuje dodávku tepla na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody v bytových objektoch, administratívnych, zdravotných, kultúrnych, školských, športových zariadení v správe odberateľských organizácií. Taktiež aj dodávku tepla pre priemyselných odberateľov v bratislavských mestských častiach Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov, Dúbravka a Karlova Ves.

Copyright © TASR 2017

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.