Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. augusta 2010 Elektrina a elektrická energia od Energia.skTASR

BCF chce dosiahnuť podiel 4 % na obchodovaní s energiami

„Orientujeme sa na individuálnych odberateľov, ako aj na obce a malé a stredné podniky. Každého klienta posudzujeme individuálne a v rámci našich možností chceme vyhovieť jeho požiadavkám. Zatiaľ máme uzavreté zmluvy na dodávky elektrickej energie a plynu približne za 25 miliónov eur,“ informoval TASR riaditeľ spoločnosti Miroslav Štrba.

Dodal, že spoločnosť BCF v banskobystrickom stredisku zamestnáva zatiaľ 30 ľudí. Od začiatku októbra chce postupne otvárať svoje kontaktné miesta vo všetkých krajských mestách, tiež v Ružomberku, Poprade, Štúrove a ďalších mestách. V každom z nich plánuje vytvoriť päť až desať nových pracovných miest. V tomto roku sa BCF, s. r. o., stala Zlatým partnerom Energofóra.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.