Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júla 2010 Ostatné od Energia.skSITA

Energetika dostáva vlastnú webovú platformu

„Chceme ukázať, že téma energetiky je natoľko dôležitá a významná, že si zasluhuje samostatnú veľkú platformu na diskusiu,“ vyhlásil vydavateľ portálu Michal Hudec vo svojom úvodnom videokomentári. Zámerom portálu je podľa neho poskytovať informačno-expertný a praktický obsah výlučne s energetickým zameraním.

Web ponúka spravodajský obsah, komentáre, podrobne spracované témy, webové kalkulačky, poradenský obsah a tematické diskusné fóra. Technologicky je prispôsobený pre sprostredkovanie audiovizuálnych materiálov. Je určený pre všetkých, ktorí sa témou energie zaoberajú profesne, ako i pre tých, ktorých snahou je nájsť praktické energetické riešenia.

Spusteniu portálu predchádzalo niekoľko prípravných krokov: Kolektív editorov vydával od jari blog energomania.sk, organizoval komunitu svojich budúcich čitateľov v sociálnych sieťach a ponúkal možnosť včasného registrovania sa používateľov do e-mailového infoservisu. V čase spustenia má komunita okolo portálu celkovo viac ako tisíc členov.

„Portál energia je v rámci slovenského a českého internetu unikátnou platformou,“ vyhlásil šéfredaktor portálu EurActiv.sk Radovan Geist.

Od 1. septembra 2010 plánuje portál otvoriť ďalšiu svoju multimediálnu sekciu – Energetickú mapu SR. V súčasnosti je mediálnym partnerom niekoľkých prestížnych konferencií o energetike, ktoré sa uskutočnia v druhej polovici roka.

Portál energia vydáva spoločnosť „energy online, a.s.“.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.