Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zse centrum oc central.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.zse.sk
12. marca 2020 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Energetici pre prevenciu pred koronavírusom zatvárajú svoje zákaznícke centrá

Toto opatrenie bolo urobené v súvislosti s minimalizovaním šírenia nákazy. Aj vzhľadom na opatrenia, ktoré aktuálne prijíma štát, chceme znížiť koncentráciu viacerých ľudí na jednom mieste, zároveň chceme chrániť aj vlastných zamestnancov. Zamestnanci budú pracovať v režime práce z domu tak, aby boli všetky zákaznícke požiadavky realizované priebežne a s čo najmenším zdržaním,“ uviedol predseda predstavenstva a riaditeľ obchodu ZSE Energia Juraj Krajcár.

ZSE Energia zatvorila v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu zákaznícke centrá v obchodnom dome Centrál v Bratislave, Nových Zámkoch, Dunajskej Strede, Nitre a v Trnave. Otvorené zatiaľ zostávajú centrá Bratislava Bory Mall a Bratislava Avion, nakoľko tie sa riadia internými pravidlami a predpismi samotných obchodných center. „Vzhľadom na aktuálnu situáciu však zákazníkom odporúčame vybaviť čo najviac vecí online z domova,“ uviedla pre agentúru SITA hovorkyňa ZSE Energia Michaela Dobošová.

Nevedia do kedy

Energetici zatiaľ nevedia odhadnúť, do kedy budú zákaznícke centrá zatvorené. „Prvoradou prioritou je totiž aj teraz spoľahlivá a bezpečná distribúcia elektriny do všetkých odberných miest na východe Slovenska. Tomu sa podriaďujú všetky interné opatrenia. Medzi nimi aj obmedzenie osobného kontaktu na nevyhnutné minimum. Len tak dokážeme eliminovať ďalšie šírenie vírusu v tomto období,“ uviedla pre agentúru SITA hovorkyňa Východoslovenskej distribučnej Andrea Danihelová.

Aktuálne informácie budú energetici uverejňovať na svojich webových stránkach. „Zákazníkov, na ktorých máme e-mailové adresy alebo telefónne číslo na mobil, pošleme správy o opätovnom otvorení Zákazníckych centier aj týmto spôsobom,“ konštatovala špecialistka komunikácie Východoslovenskej energetiky Holding Katarína Šulíková. Pod skupinu VSE Holding patrí okrem Východoslovenskej distribučnej aj spoločnosť innogy Slovensko, ktorej zákaznícke centrá sú tiež zatvorené.

Kontakty na centrá

Stredoslovenská energetika pre šírenie nového koronavírusu a ochorenia Covid-19 zatvára pre verejnosť svoje zákaznícke centrá. Konkrétne ide o centrá v Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Lučenci, Prievidzi, Dolnom Kubíne, Zvolene, Považskej Bystrici a Liptovskom Mikuláši. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Michaela Krivá.

Napriek tomu, že zákaznícke centrá budú pre verejnosť zatvorené, pracovníci spoločnosti budú spracovávať prichádzajúce požiadavky zákazníkov na všetkých pobočkách. Jednotlivé zákaznícke centrá bude možné kontaktovať na telefónnych linkách alebo prostredníctvom e-mailu.

Keďže predpokladáme zvýšený nápor na telefónnych linkách jednotlivých centier, prosíme našich zákazníkov o trpezlivosť a pochopenie pri dlhších čakacích dobách,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Zdeněk Schraml. Kontakty na zákaznícke centrá nájdu zákazníci na tejto stránke. O ďalšom vývoji na zákazníckych centrách bude spoločnosť informovať na www.sse.sk a na facebookovom profile.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.