Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Enel zvyšuje transparentnosť prostredníctvom projektu Open Data

Projekt Open Data spoločnosti Enel je už online. Enel je prvou spoločnosťou v Taliansku, ktorá zverejnila finančné informácie Skupiny a údaje o udržateľnosti s použitím Modelu Otvorených údajov v rámci projektu Open Data.

Údaje sú prístupné pre každého a môžu byť stiahnuté v rôznych formátoch bez akýchkoľvek obmedzení nakladania s nimi alebo komerčného použitia.

Údaje o konsolidovaných a štatutárnych účtovných závierkach a správach Skupiny, ako aj  Správa o trvalo udržateľnom rozvoji Skupiny sú dostupné na internetovej stránke http://data.enel.com/. Všetky informácie sú aktuálne, k 31. decembru 2010 tak, ako boli schválené na nedávnom stretnutí akcionárov spoločnosti Enel.

Podrobné informácie nájdete v tlačovej správe v anglickom jazyku.

Zdroj: Enel

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.