Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2014 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Enel: Ryan O’Keeffe menovaný riaditeľom komunikácie

Pán O’Keeffe prichádza do Enelu z Finsbury, popredného globálneho konzultanta strategickej komunikácie, kde poskytoval poradenstvo množstvu najväčších svetových spoločností v oblasti ich medzinárodnej komunikácie.

V roku 2002 promoval na Univerzite v Edinburghu z moderných jazykov a hovorí troma európskymi jazykmi vrátane taliančiny. Po získaní postgraduálneho diplomu z manažmentu na University of the Witwatersrand v Johannesburgu, nastúpil pán O’Keeffe do juhoafrickej pobočky UBS Investment Bank.

Neskôr sa presťahoval do Londýna, kde pracoval v oblasti  fúzií, akvizícií a financovania prostredníctvom pôžičiek (Leveraged Finance teams) až do roku 2006, kedy nastúpil do firmy Finsbury. V roku 2009 sa bo preložený do pobočky spoločnosti Finsbury v New Yorku, kde strávil tri roky, ktoré vyvrcholili jeho zapojením do zlúčenia Finsbury s americkou spoločnosťou. Robinson, Lerer & Montgomery v roku 2011.

Pán O’Keeffe získal značné skúsenosti v oblasti finančnej komunikácie a vzťahov s investormi, ako aj internej komunikácie, krízového manažmentu a vzťahov s dozornými orgánmi.

V skupine Enel bude dohliadať na rozvoj identity značky skupiny , internú komunikáciu a globálne vzťahy s médiami.

Zdroj: Slovenské elektrárne, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.