Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2010 Jadrová energia od Energia.skTASR

Elektrokomponenty do Mochoviec za 119,47 mil. eur dodá PPA Controll

Predmetom obstarávania je dodávka a montáž komponentov elektro časti a častí systému merania a regulácie (impulzné rúrky, kábelové lávky a ich príslušenstvo, hermetické priechodky, zberače vzoriek, chemické analyzátory) a ich prepojenie k systému kontroly a riadenia.

O zadaní zákazky sa rozhodlo 20. júla 2010. Dodávka sa uskutočňuje formou rokovacieho konania bez výzvy na súťaž, pretože firma „PPA Controll má jedinečné know-how na montáž a dodávky komponentov elektro časti a časti systému merania a regulácie predmetného typu elektrárne (VVER). Kompletne totiž spracovala realizačné projekty procesnej inštrumentácie a podieľala sa na dodávkach a realizácii systému merania a regulácií 1. a 2. bloku EMO“.

PPA Controll, a.s., Bratislava sa zaoberá riešeniami v oblasti silnoprúdu, prístrojovej a riadiacej techniky, riadiacich a bezpečnostných systémov, protipožiarnej ochrany, kabeláží a počítačových sietí.

SE, a. s., Bratislava sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a druhým najväčším výrobcom elektriny v strednej a východnej Európe. Po ukončení privatizácie v apríli 2006 Enel S.p.A. kontroluje 66 % spoločnosti a zvyšných 34 % vlastní Fond národného majetku (FNM) SR, ktorého akcionárske práva vykonáva Ministerstvo hospodárstva a výstavby SR.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.