Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. marca 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

E-MOBILITY FORUM 2012

Východoslovenská energetika a.s. sa preto rozhodla zorganizovať konferenciu o elektromobilite na Slovensku, ktorej cieľom je mapovať jej aktuálnu situáciu, definovať výzvy, ktoré so sebou priniesla, a načrtnúť perspektívu ďalšieho vývoja tohto konceptu. Inšpiráciu pritom budeme čerpať aj zo zahraničia, kde vzniklo množstvo zaujímavých projektov.

Pozývame Vás, aby ste sa stali súčasťou prvej medzinárodnej konferencie o elektromobilite na Slovensku, E-MOBILITY FÓRUM 2012, ktorá sa bude konať dňa 18. apríla 2012 v Incheba Expo Clube v rámci 22. Medzinárodného salónu automobilov v Bratislave.

Elektromobilita je nepochybne trendom budúcnosti

  • Ako sa bude tento inovatívny koncept ďalej rozvíjať?
  • Aká je úloha jednotlivých hráčov na poli elektromobility?
  • Je potrebná podpora zo strany štátu a samospráv?
  • Aké vzory nám ponúka zahraničie?
  • Aké je reálne využitie elektromobilov?
  • Čo pre elektromobilitu prinesie technologický pokrok?
  • Sme si istí, že sa nám na konferencii podarí nájsť na tieto otázky odpoveď.

Konferencia bude sprievodným podujatím bratislavského Autosalónu, ktorý sa koná v termíne od 17. do 22. apríla 2012 a každoročne pritiahne množstvo návštevníkov z radov odbornej i laickej verejnosti.

REGISTRÁCIA NA TEJTO LINKE (VSE)

(c) energia.sk

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.