Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

E-mobilita v Stredoslovenskej energetike, a. s.

Elektromobilita sa stala témou uplynulých mesiacov a svoje aktivity v rámci ekologickej dopravy predstavila aj Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE), počas tlačovej konferencie dňa 20. 10. 2011.

Vzťah k životnému prostrediu je jednou z kľúčových hodnôt našej spoločnosti a nášho podnikania. Záleží nám na tom, aby sme svoje okolie a prostredie, v ktorom žijeme, zachovali a pokiaľ možno zveľadili aj pre ďalšie generácie. Sme presvedčení, že aj rozvoj elektromobility tomuto cieľu napomôže a v tomto smere budeme elektromobily využívať pre interné služobné účely.

Stredoslovenská energetika, a. s., ako člen skupiny Electricité de France, lídra vo využívaní elektromobilov vo Francúzsku, prispieva k rozvoju elektromobility aj na Slovensku a svoj vozový park rozšírila o 5 automobilov s elektrickým pohonom.

Aj toto nové, rýchlo rozvíjajúce sa odvetvie (e-mobilita), musí prinášať úžitok ľuďom v ich každodennom živote, a to je práve cieľom kampane e-jazda, ktorú spúšťame.

„Ako energetická spoločnosť, ktorá predáva a distribuuje elektrickú energiu pevne veríme v emobilitu, pričom SSE bude podporovať akékoľvek nové technológie, ktoré budú uspokojovať nášho zákazníka, rešpektujúc pri tom životné prostredie,“ Pierre Chazerain, generálny riaditeľ.

Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) posilňuje svoju pozíciu lídra v oblasti energetických inovácií. Projekt e-jazda predstavuje inovatívny spôsob dopravy, ktorý je priateľský k životnému prostrediu a pritom užívateľovi poskytne komfort porovnateľný s tradičnou automobilovou dopravou. SSE prináša unikátny pohľad na používanie elektromobilu v reálnom živote našimi dvoma e-jazdcami. Zdenka Predná a víťaz súťaže o najlepší blog na tému „Prečo si chcem vyskúšať elektromobil“ na http://www.e-jazda.sk poodhalia možnosti využitia elektromobilu v každodennom živote našich e-jazdcov, jeho výhody, ale aj súčasné obmedzenia. A samozrejme, nielen v každodennom živote, ale tiež pri úlohách, ktoré budú obaja e-jazdci počas testovania elektromobilu plniť. Každodenné skúsenosti budú zdieľané na web stránke.

Stredoslovenská energetika, a. s., zároveň zverejnila novú obchodnú značku pre zákazníkov segmentu domácnosti: MojaSSE.

MojaSSE bude označovať inovatívne produkty, inteligentné technológie a najlepšie služby pre domácnosti.

V súlade s týmto, SSE zvýšila počet pracovníkov Zákazníckych služieb s cieľom rýchlejšie a lepšie reagovať na požiadavky zákazníkov. Zároveň do konca tohto roku otvorí nové Zákaznícke centrum v Žiline.

Nové technológie ako e-mobilita a inteligentné (smart) riešenia, ktoré budú čoskoro uvedené, budú vyvíjané v spolupráci so zákazníkmi SSE tak, aby na základe ich priamej spätnej väzby nakoniec spĺňali práve ich očakávania.

Stredoslovenská energetika dodáva energiu pre život a podnikanie pre takmer 712 000 zákazníkov. Našim domácim trhom je stredné Slovensko. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispievame k ďalšiemu ekonomickému rozvoju nášho regiónu a životnej úrovne našich spoluobčanov. Stredoslovenská energetika, a. s., je členom skupiny Electricité de France.

Zdroj: Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.