Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. februára 2011 Jadrová energia od Energia.skTASR

Dozimetre pre bohunickú elektráreň i úložisko rádioaktívnych odpadov

„Takmer 90 percent dodávky sa týka rekonštrukcie a inštalácie nových monitorovacích zariadení JAVYS v jadrovej elektrárni (JE) A1 v Jaslovských Bohuniciach, v medzisklade vyhoreného paliva, linke na spracovanie rádioaktívnych odpadov a v ich republikovom úložisku v Mochovciach,“ uviedol dnes pre TASR hovorca spoločnosti Dobroslav Dobák.

Slovria Slovakia sa orientuje na investičné akcie, zamerané na rozširovanie technologického vybavenia alebo jeho modernizácie hlavne v oblasti energetiky, životného prostredia a chemického priemyslu. Má za sebou viacnásobnú spoluprácu s jadrovou energetikou, o.i. účasť na stavbe spracovateľského centra rádioaktívnych odpadov v Jaslovských Bohuniciach, bitúmenačnej linky pre JE, inžinierske činnosti na 1 a 2 bloku v Mochovcich, projektovú prípravu a realizáciu úloh na vyraďovaní A1 v Bohuniciach.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.