Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2010 Jadrová energia od Energia.skTASR

Dostavba 3. a 4. bloku JE Mochovce pokračuje podľa plánu

„Cieľom tohto prvého stretnutia s novým vedením rezortu bolo informovať ministra o plánovaných investíciách a celkovom stave spoločnosti,“ informoval komunikačný odbor rezortu hospodárstva a výstavby. Vedenie SE predstavilo spoločnosť ako najväčšieho výrobcu elektriny na Slovensku.

Generálny riaditeľ a predseda predstavenstva SE Paolo Ruzzini podľa MHV SR podrobne informoval ministra Miškova o pokračovaní prác na dostavbe 3. a 4. bloku JE Mochovce.

Diskutovalo sa o otvorených otázkach, o realizovaných a plánovaných investíciách, o procese ukončenia privatizácie a o problematike Národného jadrového fondu. „Obe strany sa zhodli na ďalšej kooperácii,“ dodal rezort hospodárstva.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.