Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. októbra 2013 Ostatné od Energia.skSITA

Dodávateľom poslednej inštancie bude aj naďalej SPP

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 14.10.2013

Podľa Malatinského sa zákon o OZE sa bude zrejme novelizovať prakticky permanentne. (viac informácií)

Streda – 16.10.2013

Fotovoltici stále hrozia žalobami pre G-komponent. (viac informácií)

Spoločnosť U.S. Steel Košice sa pripravuje na veľkú energetickú investíciu. Košická oceliareň chce za približne 80 miliónov eur zmodernizovať a rekonštruovať svoje uhoľné kotly. (viac informácií)

Štvrtok – 17.10.2013

Diverzifikačné projekty ropovodov Adria a Družba boli zaradené na zoznam projektov spoločného záujmu Európskej komisie. (viac informácií)

Zverejnené dokumenty v obnovenom konaní o zmene stavby pred dokončením jadrovej elektrárne Mochovce neposkytujú dostatočné informácie, na základe ktorých by sa mohli účastníci konania zmysluplne vyjadriť, tvrdí mimovládna organizácia Greenpeace Slovensko. (viac informácií)

Rezort dopravy by mal rozhodnúť o malej vodnej elektrárni Jalná do dvoch mesiacov. (viac informácií)

Piatok – 18.10.2013

Záchrancom spotrebiteľov pri dodávkach zemného plynu, takzvaný dodávateľ poslednej inštancie, bude aj naďalej Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP). Slovenský dominantný dodávateľ plynu ako jediný zo všetkých dodávateľov prejavil o túto pozíciu v tendri vyhlásenom Úradu pre reguláciu sieťových odvetví SR (ÚRSO). (viac informácií)

Premiér Robert Fico sa stretol s delegáciou Gazpromu. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.