Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. januára 2015 Ostatné od Energia.skSITA

Denník N nadviazal spoluprácu s energia.sk

„Energia.sk sa za ostatné roky stala mienkotvorným portálom a lídrom v téme energetiky na slovenskom mediálnom trhu. Sme radi, že sme sa s jej vydavateľom dohodli na spolupráci, ktorej viditeľným prejavom je prechod portálu pod webové portfólio Denníka N. Kvalitný odborný obsah budeme spoločne ponúkať širšiemu publiku,“ vyhlásil Tomáš Bella, spoluzakladateľ a šéf internetov Denníka N.

„V spolupráci s Denníkom N vidíme priestor na posilnenie postavenia na mediálnom trhu ako i príležitosť na zvýšenie hodnoty nielen našej práce, ale i obsahu nášho partnera. Denník N je perspektívnym projektom a priestorom pre kvalitnú a nezávislú žurnalistiku. Sme radi, že môžeme byť partnerom projektu takmer od jeho úplného začiatku,“ doplnil Michal Hudec, zakladateľ a spoluvlastník energia.sk.

Princípy spolupráce dennikn.sk a energia.sk:

  • energetický portál sa vydáva výlučne na doméne energia.dennikn.sk,
  • N Press a energy online sa nestávajú prepojenými osobami, tzn. obe firmy sú i naďalej právne a majetkovo oddelené, s vlastnou vlastníckou štruktúrou a riadením,
  • vlastníkom portálu vydávaného na doméne energia.dennikn.sk ostáva energy online, ktorá súčasne zodpovedá za vydávaný obsah na portáli energia.dennikn.sk,
  • predaj služieb realizujú obe strany autonómne,
  • cieľom spolupráce je vzájomná obsahová podpora a podpora vytvárania dobrého mena a kredibility oboch strán. 

Zdroj: N Press, s.r.o. / energy online, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.