Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júna 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

ČEZ Slovensko začína dodávať energie svojim klientom

Za päť mesiacov takmer 35 000 podpísaných zmlúv

Každý pracovný deň podpíše zmluvu približne 300 nových zákazníkov

Od zajtra bude mať takmer 10 000 klientov energie od ČEZu

„Realizácia procesu zmeny dodávateľa nebola jednoduchá, keďže sme boli prví, ktorí začali s hromadnými žiadosťami a systémy na to neboli pripravené. Sme radi, že sa nám to podarilo dotiahnuť do úspešného konca a spustením dodávok potvrdzujeme, že to myslíme vážne a že sa na Slovensku chceme dlhodobo etablovať vo všetkých segmentoch“, hovorí Igor Nagy, konateľ ČEZ Slovensko.

Spoločnosť ČEZ Slovensko vstúpila na trh s dodávkami plynu a elektriny pre domácnosti pred piatimi mesiacmi. Za toto obdobie podpísala takmer 35 000 zmlúv. Je jedinou spoločnosťou, ktorá vie slovenským domácnostiam zabezpečiť tak lacnejší plyn ako aj elektrinu v porovnaní s tradičnými dodávateľmi.

Prechod je jednoduchý a bezplatný

Pri zmene dodávateľa energií nie je potrebné meniť plynomer, elektromer ani žiadne iné zariadenie. Je to výlučne administratívna zmena. Všetky úkony spojené s prechodom k Skupine ČEZ vybavia bezplatne jej pracovníci. Samozrejmosťou je, že od zákazníkov nevyberáme žiadne skryté poplatky, ako je, žiaľ, zvykom u niektorých iných alternatívnych dodávateľov.

Zroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.