Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. októbra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

ČEZ Slovensko uzavrela už viac než 60 000 zmlúv

„Okrem získavania nových klientov je pre nás dôležité zvládnuť aj samotnú dodávku energií a všetky administratívne úkony s tým spojené. V júli sme pripojili prvých desaťtisíc domácností a teraz pribudlo ďalších približne 17 500. Ukázalo sa, že napriek tomu, že sa takýto proces na Slovensku hromadne odohráva po prvýkrát, sme schopní zabezpečiť jeho plynulosť“, hovorí Igor Nagy, konateľ spoločnosti ČEZ Slovensko.

ČEZ Slovensko už osem mesiacov ponúka slovenským domácnostiam možnosť šetriť tak na cenách elektriny ako aj plynu. Pred časom rozšírila svoje predajné kanály, keď okrem priameho predaja, web stránky a zákazníckej linky začala energie predávať aj na Facebooku. Záujemcovia, po zadaní svojej spotreby jednoducho zistia, koľko by mohli vďaka prechodu k spoločnosti ČEZ ušetriť. Tí, ktorí svoju aktuálnu spotrebu nepoznajú, pár klikmi označia, aké spotrebiče v domácnosti využívajú a aplikácia im vypočíta približnú spotrebu.

Priemerná úspora presahuje 100 €

„Na základe všetkých doteraz uzatvorených zmlúv vieme povedať, že priemerný klient, ktorý má od našej spoločnosti obe komodity šetrí ročne viac ako 100 €. Jednoznačne to dokazuje, že voľba ČEZ Slovensko sa vyplatí“, povedal Igor Nagy. ČEZ okrem významnej úspory na cenách plynu a elektriny ponúka jednoduchosť vďaka možnosti mať obe energie od jedného dodávateľa a tiež zázemie najsilnejšieho stredoeurópskeho hráča. Nižšiu cenu v porovnaní s tradičnými dodávateľmi garantuje ČEZ aj v budúcnosti.

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.