Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

ČEZ Slovensko uzatvorila za päť mesiacov viac ako 30.000 zmlúv

Spoločnosť ČEZ Slovensko vstúpila na trh s dodávkami plynu a elektriny pre domácnosti pred piatimi mesiacmi. Tento krok odštartoval liberalizáciu trhu a odvtedy do segmentu domácností vstúpili ďalšie dve spoločnosti. Obe však domácnostiam ponúkajú zľavu len dodávky plynu. ČEZ je teda jedinou spoločnosťou, ktorá vie domácnostiam zabezpečiť tak lacnejší plyn ako aj elektrinu.

„Zákazníci oceňujú, že s nami môžu mať obe komodity pod jednou strechou. Okrem 10-percentnej úspory na cenách za plyn a elektrinu im tak prinášame aj jednoduchosť. Aj kvôli tomu oslovila naša ponuka také množstvo zákazníkov a spravila z nás najsilnejšieho alternatívneho dodávateľa“, hovorí Igor Nagy, konateľ ČEZ Slovensko.

Prechod je jednoduchý a bezplatný, zľava garantovaná

Pri zmene dodávateľa energií nie je potrebné meniť plynomer, elektromer ani žiadne iné zariadenie. Je to výlučne administratívna zmena. Všetky úkony spojené s prechodom k Skupine ČEZ vybavia bezplatne jej pracovníci. Samozrejmosťou je, že od zákazníkov nevyberáme žiadne skryté poplatky, ako je, žiaľ, zvykom u niektorých iných alternatívnych dodávateľov.

Zľavu 10 % oproti tradičnému dodávateľovi garantujeme všetkým našim klientom. Bez ohľadu na to, či od nás odoberá iba jednu komoditu alebo obe, nie je závislá ani od množstva odoberanej energie.

Všetky informácie o ponuke našej spoločnosti získajú záujemcovia na internetovej stránke ČEZ Slovensko www.cez.sk či na zákazníckej linke 0850-888-444.

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.