Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júla 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

ČEZ Slovensko už uzatvorila viac ako 40.000 zmlúv

Pol roka od vstupu na trh domácností a maloodberateľov sa podarilo spoločnosti ČEZ Slovensko uzavrieť viac ako 40 000 zmlúv na dodávku energií. Od júna už bola zahájená samotná dodávka desiatim tisícom odberných miest. Proces začatia dodávky je ovplyvnený legislatívou a zmluvnými podmienkami pôvodných dodávateľov. Ďalším klientom začne spoločnosť dodávať energie od 1. októbra.

„Proces etablovania sa trhu s energiami nie je jednoduchý a my sme radi, že každým ďalším krokom potvrdzujeme, že sme naň v plnej miere pripravení. Od vstupu na trh, cez získavanie klientov až po samotnú dodávku oboch energií sme všetko zvládli bez komplikácií. Našich existujúcich aj potenciálnych zákazníkov to utvrdzuje v tom, že sme skúsení odborníci, ktorí im zabezpečia kvalitné služby za nižšie ceny ako mali doteraz“, hovorí Igor Nagy, konateľ ČEZ Slovensko.

Cieľom spoločnosti je pokračovať v nastúpenom trende a získavať nových klientov. Tých chce naďalej oslovovať ponukou, ktorá je cenovo výhodná a pre zákazníkov jednoduchá. Nielen že ušetria 10 % pri cene za plyn aj elektrinu v porovnaní s tradičnými dodávateľmi, ale môžu mať obe komodity od jedného dodávateľa.

Prechod je jednoduchý a bezplatný, zľava garantovaná

Pri zmene dodávateľa energií nie je potrebné meniť plynomer, elektromer ani žiadne iné zariadenie. Je to výlučne administratívna zmena. Všetky úkony spojené s prechodom k Skupine ČEZ vybavia bezplatne jej pracovníci. Samozrejmosťou je, že od zákazníkov nevyberáme žiadne skryté poplatky, ako je, žiaľ, zvykom u niektorých iných alternatívnych dodávateľov.

Zľavu 10 % oproti tradičnému dodávateľovi garantujeme všetkým našim klientom. Bez ohľadu na to, či od nás odoberá iba jednu komoditu alebo obe, nie je závislá ani od množstva odoberanej energie.

Všetky informácie o ponuke našej spoločnosti získajú záujemcovia na internetovej stránke ČEZ Slovensko www.cez.sk či na zákazníckej linke 0850-888-444.

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.