Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. februára 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

ČEZ Slovensko je po prvom roku lídrom medzi alternatívnymi dodávateľmi: V tomto roku plánuje ďalší významný rast v počte klientov

„Spoločnosť ČEZ ako prvá na Slovensku spôsobila hromadné zmeny dodávateľa energií v regulovanom segmente domácností na Slovensku. Sme radi, že sme to boli práve my, kto rozvíril stojaté vody a pomohol zvýšiť konkurenciu na trhu, z ktorej ťaží vždy najmä zákazník. Prvý rok na slovenskom retailovom trhu hodnotíme ako veľmi úspešný, počet podpísaných zmlúv aj objem očakávanej dodávky prevýšil naše očakávania,“ hovorí Alan Svoboda, riaditeľ divízie obchod Skupiny ČEZ.

ČEZ Slovensko už rok ponúka slovenským domácnostiam možnosť ušetriť na cenách elektriny a plynu. Za toto obdobie spoločnosť podpísala 74 000 zmlúv a stala sa jednoznačným lídrom medzi alternatívnymi dodávateľmi. Priemerný klient, ktorý s nami počas tohto prvého roka uzavrel zmluvu na obe komodity, šetril viac ako 100 eur ročne.

ČEZ okrem významnej úspory na cenách plynu a elektriny ponúka jednoduchosť vďaka možnosti mať obe energie od jedného dodávateľa a tiež zázemie najsilnejšieho stredoeurópskeho hráča.

„Teší nás, že slovenské domácnosti a aj zákazníci z radov malých podnikateľov tak dobre reagujú na našu ponuku. Aj preto v tomto roku chystáme zmeny, ktoré by im mali ešte viac zjednodušiť prístup k našim službám. A, samozrejme, aj naďalej garantujeme všetkým klientom úsporu oproti tradičným dodávateľom,“ povedal Igor Ďatko, konateľ ČEZ Slovensko.

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.