Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. augusta 2012 Plyn a ropa od Energia.skTASR

ČEZ očakáva v SR od 3. energetického balíčka nárast počtu zákazníkov

„Zároveň by mala nabádať zákazníkov – domácnosti k tomu, aby ešte častejšie pomýšľali na prechod k alternatívnym dodávateľom, respektíve aby si aspoň vyžiadali od nich cenovú ponuku. Podľa našich vnútorných analýz by zmena legislatívy mohla iniciovať o 20 % až 30 % viac pokusov zákazníkov prejsť k alternatívnym dodávateľom. Takže očakávame zvýšený záujem domácností,“ uviedol dnes na tlačovej besede v Bratislave ďalej Nagy.

Spoločnosť ČEZ Slovensko získala od vstupu na slovenský trh s plynom a elektrinou pre domácnosti už viac ako 85.000 zmlúv. Približne 70 % klientov sa pritom rozhodlo odoberať obe komodity. Firma vznikla v júni 2007. Predmetom jej činnosti je najmä dodávka elektriny a plynu. Jediným spoločníkom je česká energetická firma ČEZ, a. s., Praha.

UPOZORNENIE:

TASR ponúka k správe zvukový záznam.

Copyright © TASR 2012

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.