Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2013 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Česko: Vznikla Asociácia nezávislých dodávateľov energií

„Máme za cieľ stať sa partnerom pre Energetický regulačný úrad, české ministestvo priemyslu a obchodu, Operátora trhu s elektrinou či prevádzkovateľa distribučných sústav, a byť tak nápomocní pri tvorbe energetickej legislatívy a odstránenie komplikácií, ktoré narušujú liberalizovaný trh s energiami,” uviedol Derfl. Očakáva, že asociácia uľahčí rokovanie s orgánmi a inštitúciami pôsobiacimi v oblasti energetiky.

Zakladajúcimi členmi ANDE sú AKCENTA ENERGIE, Amper Market, CENTROPOL ENERGY, CORASTA CZ, Europe Easy Energy, GLOBAL ENERGY, oaza-energo, Optim Trade, RIGHT POWER ENERGY a X Energie.

Predseda ANDE Derfl je z CENTROPOL ENERGY, podpredsedami sa stali Břetislav Novosad zo spoločnosti RIGHT POWER ENERGY a Jan Palaščák zo společnosti Amper Market. Asociáce je otvorená i ďalším obchodníkom, ktorí pôsobia na českom trhu s energiami.

ČTK, energia.sk

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.