Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

Ceny vody a stočného Trnavská vodárenská spoločnosť nemení

Za výrobu a dodávku vody verejným vodovodom (vodné) zaplatia odberatelia za 1 m3 0,7286 eura bez DPH (0,8743 eura s DPH). Cena za výrobu a distribúciu pitnej vody verejným vodovodom je za 1 m3 0,5980 eura bez DPH (0,7176 eura s DPH). Za odvedenie a čistenie odpadovej vody verejnou kanalizáciou (stočné) je sadzba za 1 m3 1,0758 eura bez DPH (1,2910 eura s DPH). Bašovský nevylúčil, že k zmene sadzieb môže dôjsť v priebehu kalendárneho roka.

TAVOS, a. s., so sídlom v Piešťanoch zásobuje pitnou vodou okolo sto obcí v okresoch Trnava, Piešťany a Hlohovec. Pre zabezpečenie zásobovania spoločnosť využíva 59 vodných zdrojov, z ktorých je 13 prameňov. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zásobovanie pitnou vodou, odkanalizovanie a čistenie odpadových vôd v územnej pôsobnosti trnavského, piešťanského a hlohovského regiónu. TAVOS vznikol v roku 2003 transformáciou Západoslovenských vodární a kanalizácií, š. p., Bratislava.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.