Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

Centrum Handlovej bude vo štvrtok bez elektrickej energie

„K odstávke elektrickej energie v centre mesta Stredoslovenskou distribučnou dôjde z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy. Čas odstávky môže byť mierne upravený v závislosti od priebehu prác,“ uviedla Paulínyová.

Bez elektrickej energie zostane mestský úrad, podnikateľský inkubátor, dom kultúry, mestská knižnica, ale i obchodné prevádzky v obchodnom dome vrátane banky a prevádzka zmrzliny pri mestskom úrade.

Mestské organizácie budú počas odstávky poskytovať služby v obmedzenom režime, podnikateľský inkubátor v tento deň svoje služby nebude poskytovať vôbec. „Samospráva v tejto súvislosti žiada obyvateľov o trpezlivosť pri vybavovaní stránok, nakoľko dôjde k obmedzenému výkonu služieb v mestských organizáciách, ktoré sú závislé na spracovaní v elektronickej podobe, napríklad na úrade v oblasti daní a poplatkov,“ ozrejmila hovorkyňa mesta.

Odstávka elektrickej energie sa nedotkne 35. zasadnutia mestského zastupiteľstva, ktoré sa začne o 14.00 h. Na ňom budú mestskí poslanci voliť hlavného kontrolóra mesta.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.