Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. novembra 2014 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Central European Energy Conference 2014

Jej cieľom je vyhodnotiť úspechy regionálnej energetickej spolupráce V4 a diskutovať o ďalších vyhliadkach. Konferencia sa zameria aj na hodnotenie dôsledkov globálnych energetických trendov na energetickú bezpečnosť i hospodársku konkurencieschopnosť EÚ a obzvlášť regiónu strednej Európy.

Bude skúmať regulačné a biznis podmienky pre rozvoj jadrovej energie v regióne v kontexte klimatickej a energetickej politiky EÚ. Špeciálna pozornosť sa bude venovať poučeniam krajín V4 z implementácie cieľov rámca EÚ 2020 v oblasti energetickej efektívnosti, výskumu a vývoja a procesu integrácie trhov s plynom, vrátane bezpečnosti dodávok.

Medzi potvrdenými spíkrami sú výkonná riaditeľka Medzinárodnej energetickej agentúry Maria van der Hoeven, minister hospodárstva SR Pavol Pavlis, minister priemyslu a obchodu ČR Jan Mládek, podpredseda Európskej komisie zodpovedný za energetickú úniu Maroš Šefčovič a ďalší.

Program konferencie a ďalšie informácie nájdete na webstránke podujatia.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.