Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. marca 2011 Ostatné od Energia.skSITA

Business Leaders Charity Gala Ball 2011 spojil prominentných predstaviteľov biznisu na Slovensku

V tichej aukcii diel známeho karikaturistu Shootyho, ktorý kreslí pre denník Sme, sa podarilo vyzbierať sumu 4 300 EUR. Túto sumu organizátori venovali Linke detskej istoty, ktorá tento rok oslávi 15.výročie svojho vzniku. „Rozmýšľali sme, ako hostia prijmú tento nápad. Boli sme však príjemne prekvapení ich spontánnou reakciou,“ opísala svoje pocity organizátorka plesu  Katarína Diková Strýčková. „Bolo úžasné sledovať, ako odhodlane sa do dražby vrhli najmä naši francúzski hostia z PSA Peugeot Citroën. Ale poďakovať za štedrosť a ochotu chceme všetkým zúčastneným, boli skvelí,“ dodala organizátorka plesu.

Nad prvým plesom biznis lídrov prevzal záštitu Minister hospodárstva Juraj Miškov. Ako povedal v príhovore k hosťom, zlepšovanie podnikateľského prostredia je nielen o lepšej legislatíve, ale najmä o lepšej komunikácii medzi vládou a podnikateľmi. „Záštitu i pozvanie na ples som preto s potešením prijal a neľutujem, bolo to výborné rozhodnutie,“ povedal minister. Hlavným cieľom organizátorov bolo vytvoriť medzinárodnú platformu, kde sa podnikateľská elita stretne, vymení si názory, kontakty, odhadne nové obchodné príležitosti. Aj preto podujatie ochotne podporilo aj deväť významných zahraničných obchodných komôr na Slovensku, medzi nimi americká, nemecká či britská.   „Je pravda, že mnohokrát sa tie najlepšie obchody uzatvárajú mimo kancelárie, neformálne, medzi priateľmi a známymi,“ povedala Katarína Diková Strýčková, “ my sme teda vytvorili príležitosť, prostredie na takéto stretnutia a pokúsili sa ho využiť pre dobrú vec. Úžasné je, že to vyšlo.“

Business Leaders Charity Gala Ball 2011  sa stretol s veľkým záujmom firiem i jednotlivcov o účasť. Organizátori vyjadrili poďakovanie trom Zlatým partnerom – firmám Javys, PSA Peugeot Citroën a Transpetrol, ako aj ostatným hosťom. „Už teraz sa tešíme na budúci ročník, pretože záujem firiem o účasť prevýšil naše očakávania,“ povedala Katarína Diková Strýčková, „radi by sme preto vytvorili novú tradíciu, ktorá potvrdí, že silných biznis lídrov je na Slovensku viac, a že navyše cítia a najmä vyjadrujú spolupatričnosť s tými, ktorí to potrebujú.“

Minister hospodárstva SR Juraj Miškov a organizátorka Business Leaders Charity Gala Ball Katarína Diková Strýčková.

Úspešní dražitelia (zľava) generálny riaditeľ Dalkia a.s. pán Vincent Barbier a generálny riaditeľ PSA Peugeot Citroën na Slovensku pán Luciano Biondo s manželkami.

Hlavným hudobným hosťom plesu s témou „bláznivých dvadsiatych rokov“ bol dobový Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.