Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2015 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

BMW odhalilo najväčší megaposter na svete

146 metrov dlhý a 206 metrov široký. BMW predstavilo pri príležitosti začatia kampane nového BMW radu 7 najväčší megaposter na svete. Umiestnený je na letisku vo Frankfurte, v bezprostrednej priamej viditeľnej blízkosti pristávacej dráhy. Od 14. do 27. septembra 2015 môžu cestujúci vidieť už z lietadla upútavku na IAA a na jeden z magnetov automobilovej výstavy – nové BMW radu 7.

Poster s viac ako 30 000 m2 je aktuálne nielen najväčším posterom na svete, ale tiež stanovuje nové štandardy pre out-of-home kampane. V úzkej spolupráci s radom regionálnych a národných úradov sa po prvýkrát použila nová technológia a montáž, ktorá udrží poster aj pri silnom vetre bez zaťaženia a poškodenia flóry a fauny. Poster tvorí celkom 100 individuálnych výtlačkov, ktoré boli spojené dohromady priamo na mieste, na trávniku vedľa letiskovej plochy vo Frankfurte. Nové BMW radu 7 je najinovatívnejší sedan v triede luxusných vozidiel. Jeho význam pre značku BMW zdôraznilo aj toto veľké a inovatívne reklamné médium.

Grafika posteru zobrazuje charakteristické bavorácke dvojité obličky na novom BMW radu 7. Tie sú vybavené aktívnym riadením vzduchových klapiek, ktoré sa na obličkách automaticky otvoria alebo zatvoria v závislosti na potrebe chladenie motora.

Mediálnou agentúrou projektu je Media Plus. Spoločnosť Heye GRID realizovala kreatívu a ICHI BAN AG prevzala veľkoformátovú komunikáciu.

Zdroj: BMW Group Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.