Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. októbra 2011 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

Blíži sa World Future Energy Summit 2012

Odpovede a riešenia na tieto i mnohé ďalšie otázky budú predmetom diskusií medzi svetovými predstaviteľmi a odborníkmi počas summitu World Future Energy Summit (WFES).

WFES sa každoročne radí medzi popredné svetové udalosti. Pozornosť  sa zameriava na rozvoj nových zdrojov energie, energetickú efektívnosť a čisté technológie. V reakcii na rastúcu potrebu trvalo udržateľných zdrojov energie sa k problematike vyjadria nielen politici a podnikatelia, ale aj predstavitelia z oblasti financií, priemyslu i akademickej sféry.

World Future Energy Summit & Exhibition je svetové stretnutie medzinárodných špičkových výrobcov a dodávateľov v oblasti solárnej, veternej a vodnej energie, energetickej efektívnosti a priemyselných odvetví zaoberajúcimi sa spracovaním odpadov. Cieľom je spájať návštevníkov z regiónu MENA (severná Afrika a Blízky východ – pozn.) s podnikateľmi z Ázie, Európy a z ďalších končín sveta. Na pozadí WFES sa tiež podpisujú rôzne zmluvy o spolupráci na projektoch v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Cieľom podujatia je tiež stretanie sa zástupcov elektrizačných distribučných spoločností s odborníkmi.

Svetový kongres WFES 2012 sa bude konať v Abú Dhabi od 16. do 19. januára 2012, pričom pôjde v poradí o piaty ročník Wold Future Energy Summit. Predstavuje jedinečnú obchodnú platformu, ktorá umožňuje spájanie jednotlivých projektov a poskytovateľov riešení s investormi a zákazníkmi z celého verejného a súkromného sektora zameraného na inovácie, podnikanie a investičné príležitosti.

WFES v hlavných bodoch:

 • World Class Summit,
 • Panely ministrov energetiky a životného prostredia,
 • Obchodné, technologické a investičné panely,
 • Medzinárodná výstava špičkových technológií a služieb od viac ako 650 vystavujúcich firiem z 31 krajín,
 • Young Leaders Program Future Energy,
 • Project Village – platforma pre projekty v celkovej hodnote viac ako 200 miliárd dolárov,
 • Innovate @ WFES – podnikateľský inkubátor pre cleantech spoločnosti,
 • Zayed Future Energy Prize,
 • Diskusie za okrúhlym stolom,
 • Priemyselné a investičné semináre,
 • Firemné stretnutia a spoločenské akcie.

World Future Energy Summit v Abú Dhabi je odteraz pevnou súčasťou v priemyselnom kalendári pre podporu inovácií a investičných príležitostí.

Pre ďalšie informácie o WFES, prosím navštívte webové stránky www.worldfutureenergysummit.com alebo si vyberte z ponuky nižšie, ktorá vás zaujíma a my vás budeme kontaktovať.

Vystavovanie na WFES

Staňte sa sponzorom WFES

Rezervujte si miesto na štvordňovom summite

Navštíviť výstavu a jej jednotlivé oblasti

Zdroj: World Future Energy Summit

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.