Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Atómová elektráreň Bohunice otvára brány

Program v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach štartuje o 10. hodine a približne do 16:30 bude návštevníkom ponúkať najrôznejšie atrakcie, súťaže a vystúpenia. Jeho súčasťou sú kreatívne workshopy zamerané na tradičné remeslá regiónu. Zlatým klincom kultúrneho programu bude superstarista Lukáš Adamec so skupinou.

Otvorená elektráreň má aj filantropický rozmer. Zástupcovia OZ Macko-Uško pri Detskom domove Trnava si prevezmú symbolický šek na podporu svojich projektov.

Podujatie poskytne okrem oddychového programu aj „občiansky servis“. Od 11:30 do 12:30 sa návštevníci budú môcť stretnúť so zástupcami miestnej samosprávy a štátnej správy, nasledovať bude panelová diskusia Občianskej informačnej komisie (OIK).

Atraktívny je aj súbežný program. Súčasne s Otvorenou elektrárňou sa bude v obci odohrávať siedmy ročník festivalu slova, hudby a tanca „V Bohunicách pri kaštieli“.

Minulý rok Atómová elektráreň Bohunice privítala okolo 2500 ľudí a stala sa tak najnavštevovanejším zo série podujatí Otvorená elektráreň. Aj tento rok je ideálnym tipom na sobotný rodinný výlet.

Zdroj: Slovenské elektrárne, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.