Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. decembra 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Ako môžete zažiť s celou triedou dobrodružstvo v aquaparku Tatralandia?

V odoslanom príspevku nezabudnite uviesť triedu, počet žiakov, názov školy, adresu školy a meno učiteľa. Fotografia musí mať min. rozlíšenie 1 024 x 768 pixelov, do 300 kB, formát jpg. Video môže mať dĺžku max. 30 sekúnd, do 10 MB, formát.avi,.mpg,.wmw,.mov.

TIP: Rozhoduje kreativita pri príprave podujatia s infostánkom — dve víťazné triedy s najlepšími príspevkami zvolí porota VSE

2. Váš príspevok umiestnime na www.facebook.com/SetrimeEnergiu , kde budú návštevníci hlasovať o najlepšej fotke, resp. videu.

TIP: Jednu víťaznú triedu vyberie verejnosť hlasovaním na Facebooku. Povedzte preto o súťaži svojim známym, aby vám posielali hlasy

3. Fotku alebo video pošlite v elektronickej podobe do 9. novembra 2012 na adresu marketing@vse.sk alebo na CD/DVD poštou na adresu VSE, Mlynská 31, 042 91 Košice.

Príspevky budeme uverejňovať priebežne.

TIP: Čím skôr nám príspevok pošlete, tým viac hlasov máte možnosť získať

Viac info u tvojho učiteľa alebo na stránke www.ZelenaBuducnost.sk.

Zdroj: VSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.