Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. marca 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Ady Hajdu v premiérovom vystúpení

Včera mohli Košičania vidieť Adyho Hajdu v úlohe predajcu Modrého plynu.

Prvý krát sa takto predstavil v obchodnom centre Optima, kde má RWE Gas

Slovensko svoj predajný stánok. Pri príležitosti sviatku žien rozdával aj kvety

A autogramy.

Práve Ady Hajdu sa stal prvým zákazníkom a ambasádorom Modrého plynu. Otvorene priznal, že ak môže popri vykurovaní a ohrievaní vody vo svojom domčeku v Lozorne aj ušetriť, tak prečo by to neurobil. Aj ostatným radil, aby tiež začali sporiť 12 % z ceny za dodávku zemného plynu. „Ušetrené peniažky, potom môžu minúť napríklad na divadlo,“ s úsmevom navádzal

Herec.

Čas na zmenu

Týmto podujatím RWE Gas Slovensko všetkým odberateľom zemného plynu pripomína, že zmena dodávateľa je bezplatná a jednoduchá. Navyše je vhodným spôsobom, ako ušetriť.

„Ak chcú slovenské domácnosti usporiť na výdavkoch za vykurovanie a ohrev vody, mali by uzavrieť zmluvu s RWE Gas Slovensko do 23. marca,“ radí Miroslav Kulla. 

Modrý plyn predstavuje najvýhodnejšiu ponuku pre slovenské domácnosti.

Okrem zľavy do výšky 12 % z ceny za dodávku prináša zákazníkom aj spoľahlivosť a stabilitu. Má za sebou zázemie silnej energetickej skupiny RWE. Zároveň si zákazník môže sám zvoliť druh produktu a ako dlho ho bude využívať. Objednať si Modrý plyn môžu odberatelia v predajných stánkoch spoločnosti, na Zákazníckej linke 0850 123 998 alebo vyplnením ONLINE formulára na www.ModryPlyn.sk.

Zdroj: RWE Gas Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.