You are using an outdated browser, you may experiece issues. Please upgrade your browser to improve your experience.
13. novembra 2014 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Ceny ropy ďalej klesajú

Cena decembrového kontraktu ropnej zmesi Brent, s ktorým sa dnes končí obchodovanie, dnes do 11.26 h v New Yorku klesla o 1,62 USD alebo 2 % na 78,76 USD za barel. Oveľa aktívnejší januárový kontrakt zlacnel o 1,72 USD na 79,40 USD/barel.

Cena americkej ľahkej ropy WTI s dodávkou v decembri sa dnes znížila o 1,95 USD alebo 2,5 % na 75,23 USD za barel. V priebehu dnešného obchodovania sa cena WTI nakrátko prepadla až na 75,14 USD za barel a dosiahla tak najnižšiu úroveň od októbra 2011.

(1 EUR = 1,2456 USD)

Copyright © TASR 2014

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.