Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2015 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

4. ročník letnej školy energetickej bezpečnosti FSS MU

Letná škola energetickej bezpečnosti s názvom „The Energy Policy of the EU and its Position in Global Energy Environment“ sa bude venovať aktuálnym otázkam medzinárodných vzťahov a energetickej politiky vo vzťahu k EÚ. Prebehne v dňoch 2. – 9. augusta 2015 v Univerzitnom centre MU v Telči.

Na letnej škole budú prednášať napríklad James Henderson z britského think-tanku Oxford Institute for Energy Studies; Silvia Haufe zastupujúca nemeckého operátora prenosových sietí 50hertz GmbH; Aleksandra Lis z univerzity Adama Mickiewicza v poľskej Poznan; Václav Bartuška, veľvyslanec ČR pre energetickú bezpečnosť; Petr Závodský, riaditeľ odboru výstavby jadrových zariadení spoločnosti ČEZ a ďalší.

Súčasťou letnej školy bude aj celodenná exkurzia do jadrovej elektrárne Temelín a bohatý spoločenský program. Absolvovaním letnej školy študenti získajú 4 kredity systému ECTS.

Kompletné informácie o programe, prednášajúcich, poplatkoch a procese prihlásenia nájdete na internetovej adrese www.summer-school.cz.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.