Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. novembra 2011 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

4. ročník konferencie „Fotovoltika, naša slnečná budúcnosť“

V snahe obohatiť našu konferenciu a posunúť ju o úroveň vyššie sme sa tento rok rozhodli podujatie uskutočniť v rámci renomovanej medzinárodnej konferencie Energofutura 2011, pod záštitou Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky. Energofutura 2011 sa uskutoční v dňoch 9.11. – 11.11.2011 v hoteli GATE ONE v Bratislave.

4. ročník konferencie ,,Fotovoltika, naša slnečná budúcnosť“, sa uskutoční dňa 9.11.2011 v čase od 13:30 do 17:30. Kompletný program si môžete stiahnuť na tejto linke.

Hlavný partner konferencie:

Mediálni partneri konferencie:

Registrácia prebieha prostredníctvom online formulára na stránke www.energofutura.com, kde nájdete možnosť registrovať sa na našu konferenciu, ale taktiež na celé 3-dňové podujatie Energofutura 2011, čo vzhľadom na bohatý a zaujímavý program odporúčame.

Ako novinku tento rok predstavujeme spoločenský večer, na ktorom bude priestor na networking. Bude prebiehať v priestoroch konferencie a začne sa hneď po ukončení oficiálnej časti o 18:00.

Zdroj: SKREA – Slovenská agentúra pre obnoviteľné zdroje

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.